Anasayfa  |   İletişim  | EN
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
YÖK ATLAS
Mimarlık
Mimarlık (Burslu)
Mimarlık (% 50 İndirim)
Mimarlık (% 25 İndirim)
İç Mimarlık
İç Mimarlık (Burslu)
İç Mimarlık (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Mimarlık Öğrencileri Geleceğin Kampüsünü Tasarladı
Haber - Etkinlik Arşivi
Mimarlık Öğrencileri Geleceğin Kampüsünü Tasarladı

6 Mayıs 2019

Mimarlık Bölümü üçüncü sınıf öğrencilerimizin tasarladıkları mimari proje, Geleceğin Kampüsü’19 yarışmasında en iyi ikinci tasarım ödülüne layık görüldü.

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencilerimiz Melike Kocaağa, Cihan Altuner, Kerimcan Ayaz, Hasan Şahin ve Muhammed Albayrak’tan oluşan ekip, Yeditepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Topluluğu’nun Nisan 2019'da düzenlediği Geleceğin Kampüsü’19 yarışmasında ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Bir inşaat projesinde gerekli tüm mühendislik ve mimarlık aşamalarını içeren, katılımcılara her iki alanda da kendilerini geliştirme ve yeteneklerini sergileme imkânı sunan Geleceğin Kampüsü Yarışması, üniversitelerarası fikir yarışması olarak kurgulandı. Yarışmaya, Mimarlık Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Can Özkan danışmanlığında hazırlanan öğrencilerimiz, fikirleri ve yeteneklerini birleştirerek hayallerindeki kampüsü tasarladılar. Öğrencilerimizi kutlar, nice başarılar dileriz.

Projenin animasyonunu buradan izleyebilirsiniz.   • http://mtf.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/12019-05-08-04-52-42pm.jpg
  • http://mtf.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/22019-05-08-04-52-47pm.jpg
  • http://mtf.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/32019-05-08-04-52-52pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi